Poszukiwacze przygód -poszukiwani :)

Niania szuka maluszków

Na każdym etapie naszego życia coś się zaczyna i coś się kończy. Moja przygoda z obecnymi podopiecznymi w sierpniu dobiega końca. Teraz wyruszą w dalszą drogę, pełną nowych przygód i wyzwań. Ciocia Karolina przyjmie pod swoje skrzydła dwójkę nowych poszukiwaczy przygód. Nową przygodę czas zacząć!
Jeżeli szukacie dla swojego skarbu profesjonalnej opiekunki dziecięcej, która pomoże przygotować maluszka na nowe wyzwania w wielkim świecie zapraszam do kontaktu.
Ciocia Karola szuka maluszków na dłuższy czas. Pełen etat. Ciocia pracuje u siebie w mieszkaniu, w okresie wakacyjnym na działce tzw. RODOS 😉 W domku kudłaty przyjaciel Mysia, przyjazna dzieciom. Dodatkowa atrakcja Rybki w akwarium 😉 

Zapraszam na moją stronę http://nianiaopole.pl oraz https://www.facebook.com/nianiaopole/ .
Możecie Państwo podejrzeć, jak pracuje z maluszkami.
Cały czas staram się, aby moja praca z Krasnalami była jak najbardziej profesjonalna, moja edukacja w tym kierunku cały czas się rozwija.
W tym roku uzyskałam nowe kwalifikacje: Świadczenie usług opiekuńczych i wspomagających rozwój dziecka.
Podstawą w mojej pracy jest ciepło i empatia zarówno w stosunku do maluszków jak i ich rodziców.
Dla chętnych przesyłam CV na maila. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z moimi referencjami również na stronie https://www.niania.pl/opiekunka/karolina-f-65-70 , http://nianiaopole.pl/referencje/
Tel. (+48 )880 732 262
e-mail : nianiaopole@gmail.com

Dodaj komentarz